Film Emcek

Miejsce Kobiet 2014

Data dodania: 6 października, 2022 r. / Aktualizacja: 4 marca, 2023 r.
Zakochani - seans filmowy

Festiwal “Miejsce Kobiet 2014” to kilka dni, podczas których odbywają się warsztaty psychologiczne, spotkania coachingowe, kursy wizażu, koncerty artystyczne i akustyczne, a także zajęcia z rękodzielnictwa artystycznego oraz rozmowy i spotkania wśród kobiet.

Festiwal Miejsce Kobiet 2014 trwa kilka dni i to właśnie podczas nich rzesze kobiet mogą zapisywać się na indywidualne sesje coachingowe, mogą wziąć udział w projektach akustycznych ciesząc się pyszną herbatą lub kawą, lub biorą udział w spotkaniach i rozmowach na poważne tematy ze specjalistami m.in. w dziedzinie psychologii.

Takie wydarzenia jak festiwal Miejsce Kobiet 2014 to czas, w którym kobiety mogą dowiedzieć się o sobie czegoś więcej, nauczyć się nowych rzeczy i spędzić wiele przyjemnych chwil w doborowym towarzystwie. 

Podczas trwania festiwalu każda z Pań jest w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie, aby rozwinąć swoje pasje i porobić coś nowego. Miejsce Kobiet to impreza organizowana przez kobiety o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. Wiele spotkań organizowanych w ramach festiwalu jest bezpłatnych, lub pobierane są symboliczne kwoty. 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!