Kup
                                bilet ONLINE
Find us on Facebook

Aktualności

Majowe propozycje szkolne

Przenosiny i pierwszy etap adaptacji w Teatrze Rondo za nami. Miło nam poinformować, że kino REJS od połowy maja wraca z propozycją seansów szkolnych. Więcej ...

Majowe seanse kina Rejs

Zapraszamy do zapoznania się z majowym repertuarem kina Rejs. Pierwsze seanse w gościnnej przestrzeni OT RONDO już w sobotę, 11 maja. Więcej ...

DNI SĄSIADA

Zapraszamy naszych sąsiadów z Zatorza na 3 dni atrakcji - pikniki, animacje dla dzieci, koncerty i spektakle to tylko niektóre propozycje Więcej ...

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Do 25 maja czekamy na zgłoszenia do 28 edycji Festiwalu Więcej ...

Podsumowanie 8 Wspaniałych

Zapraszamy 17 maja na godz. 12.00 do sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku Więcej ...

Rejsowe seanse w RONDZIE

Na czas remontu Emceku pokazy kina REJS organizowane będą w O.T. RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Połączona kasa kina REJS i RONDA czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 18.00 oraz pół godziny przed każdym seansem. Więcej ...

SALWA 2019

Zbliża się majówka, a wraz z nią SALWA, czyli największy w naszym mieście festiwal uliczny z muzyką i sztuką na żywo. Już 5 maja na ulicy Wojska Polskiego wśród wielu propozycji koncertów, pokazów i spektakli spotkacie także instruktorki i wolontariuszki warsztatów MANUFAKTURY i KORALIKÓW BEZ LIKU. Więcej ...

Remont budynku Emceku

Od 18 kwietnia do końca roku planowane są prace remontowe i termomodernizacyjne w budynku Emceku. Więcej ...

REJSOWY KLUB NAUCZYCIELA - program lojalnościowy dla nauczycieli

.
1. Rejsowy Klub Nauczyciela jest programem lojalnościowym, którego organizatorem jest kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury, aleja 3 Maja 22.
2. Udział w programie Rejsowy Klub Nauczyciela jest dobrowolny. W programie mogą wziąć udział tylko czynni zawodowo w danym roku szkolnym nauczyciele.
3. W ramach programu nauczyciel przyprowadzający klasę do kina REJS na płatne pokazy edukacyjne i seanse szkolne otrzymuje kartę lojalnościową Rejsowy Klub Nauczyciela i/lub pieczątkę, która jest potwierdzeniem i przedłużeniem jej ważności.
4. Karta Rejsowy Klub Nauczyciela jest kartą imienną, ważną tylko z innym dowodem tożsamości. Karty nie można odstępować osobom trzecim.
5. Karta jest ważna przez trzy miesiące od daty ostatniej wizyty nauczyciela z klasą w kinie REJS (data ważności jest każdorazowo wpisywana przez pracownika kina na Karcie w specjalnym miejscu pod pieczątką)
6. Przez klasę rozumie się co najmniej piętnastoosobową grupę uczniów bądź nieletnich podopiecznych (wyjątkiem od niepełnoletności są uczniowie starszych klas szkół ponadpodstawowych)
7. Do otrzymania Karty i/lub pieczątki upoważniony jest tylko jeden nauczyciel na klasę.
8. Ważna karta Rejsowy Klub Nauczyciela uprawnia nauczyciela do zakupu jednego biletu ulgowego w cenie 5,00 zł na wszystkie seanse w formacie 2D w kinie REJS, z wyjątkiem pokazów specjalnych oraz retransmisji oper, baletów i spektakli teatralnych.
9. Bilet zakupiony w ramach programu Rejsowy Klub Nauczyciela nie może być odstąpiony osobie trzeciej.
10. Karta Rejsowy Klub Nauczyciela uprawniająca do zakupu biletu promocyjnego sprawdzana jest w kasie w momencie zakupu biletu oraz przy wejściu na salę.

.

Zapraszamy do udziału w programie.

.