Kup
                                bilet ONLINE
Find us on Facebook

Aktualności

Majowe propozycje szkolne

Przenosiny i pierwszy etap adaptacji w Teatrze Rondo za nami. Miło nam poinformować, że kino REJS od połowy maja wraca z propozycją seansów szkolnych. Więcej ...

Majowe seanse kina Rejs

Zapraszamy do zapoznania się z majowym repertuarem kina Rejs. Pierwsze seanse w gościnnej przestrzeni OT RONDO już w sobotę, 11 maja. Więcej ...

DNI SĄSIADA

Zapraszamy naszych sąsiadów z Zatorza na 3 dni atrakcji - pikniki, animacje dla dzieci, koncerty i spektakle to tylko niektóre propozycje Więcej ...

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Do 25 maja czekamy na zgłoszenia do 28 edycji Festiwalu Więcej ...

Podsumowanie 8 Wspaniałych

Zapraszamy 17 maja na godz. 12.00 do sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku Więcej ...

Rejsowe seanse w RONDZIE

Na czas remontu Emceku pokazy kina REJS organizowane będą w O.T. RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Połączona kasa kina REJS i RONDA czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 18.00 oraz pół godziny przed każdym seansem. Więcej ...

SALWA 2019

Zbliża się majówka, a wraz z nią SALWA, czyli największy w naszym mieście festiwal uliczny z muzyką i sztuką na żywo. Już 5 maja na ulicy Wojska Polskiego wśród wielu propozycji koncertów, pokazów i spektakli spotkacie także instruktorki i wolontariuszki warsztatów MANUFAKTURY i KORALIKÓW BEZ LIKU. Więcej ...

Remont budynku Emceku

Od 18 kwietnia do końca roku planowane są prace remontowe i termomodernizacyjne w budynku Emceku. Więcej ...

Aktualności kina REJS

Dzień Kobiet w kinie REJS

Wtorek 05 Marca 2019
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy 8 marca o godz. 18.00 do kina Rejs na przedpremierowy pokaz filmu "Kobieta idzie na wojnę".

Aleksandra Kurzak i CARMEN z Met na ekranie kina REJS

Wtorek 05 Marca 2019
Już 17 marca na ekranie kina REJS będzie można zobaczyć i usłyszeć polską sopranistkę Aleksandrę Kurzak, która występuje jako Micaela w "Carmen" Georgesa Bizeta w nowojorskiej Metropolitan Opera.

Marcowy REJS z klasą

Poniedziałek 04 Marca 2019
Szybki spacer do kina, dobry film, garść refleksji i słonecznych refleksów - oto co możemy polecić szkołom w tym miesiącu. Zapraszamy do zapoznania się z marcowymi propozycjami seansów szkolnych.

X MUZA - Konkurs Wiedzy o Filmie

Czwartek 28 Lutego 2019
Kino REJS serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w XVI edycji Konkursu Wiedzy o Filmie "X Muza".

Marzec w REJSie, czyli cho do kina

Poniedziałek 25 Lutego 2019
Zamieszaliśmy w rejsowym garnuszku, aby wydobyć dla was najciekawsze filmowe smaki. Sięgnijcie do naszego marcowego repertuaru i częstujcie się do woli.

Lutowe filmowe seanse dla szkół

Sobota 02 Lutego 2019
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami filmowymi dla grup szkolnych i przedszkolnych.

Maraton filmowy Z MIŁOŚCI DO KINA

Wtorek 29 Stycznia 2019
Serdecznie zapraszamy na doroczny maraton filmowy z okazji 28. rocznicy powstania Dyskusyjnego Kluby Filmowego PROJEKCJA.

Luty w REJSie, czy na co do kina

Niedziela 27 Stycznia 2019
Program kina REJS na nadchodzący miesiąc to, jak zawsze, wieloskładnikowa mikstura złożona z tego, co najlepsze na polskim rynku filmowym:)

Co jest grane - styczniowe propozycje seansów szkolnych

Środa 09 Stycznia 2019
W styczniu warto wybrać się do kina, najlepiej z klasą. Oto nasze propozycje seansów przedpołudniowych.

Wyniki 42. konkursu KINO W OCZACH DZIECKA

Piątek 14 Grudnia 2018
12 grudnia 2018 rozstrzygnęliśmy kolejną edycję konkursu plastycznego "Kino w oczach dziecka". Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godz. 14.00 w Emceku.