Zarażamy graniem - VII Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej PUMA 2020

Kategoria
Muzyka
Termin
2020-07-04 17:00
Miejsce
Szkoła Kultury, ul. Banacha 17
Telefon
505 029 793
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Jesteście spragnieni muzyki na żywo? Stęskniliście się za koncertami? My tak…zatem czas trochę pohałasować!

Kiedy? 4 lipca
Gdzie? Na dziedzińcu Szkoły Kultury przy ul. Banacha 17
O której? O 17.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII Przeglądzie Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz mieszkańcami Słupska, zgromadzonymi na koncercie.

PUMA jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych, wywodzących się ze środowisk młodzieży szkolnej. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące nie tylko własne kompozycje, lecz także tzw. covery.

Dla zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W trakcie obrad jury wystąpi z krótkim koncertem zespół Instrukcja Pusta

Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Wojtka Skibińskiego, Kacpra Ambroszczyka i Michała Olejniczaka. Po zrobieniu szumu na lokalnej scenie zespół niestety zawiesił działalność, aby w 2019 roku zreaktywować się w nowym składzie. Aktualnie grupę tworzą:
Jakub Krasowski - perkusja
Kacper Ambroszczyk - bas
Kuba Szczasiuk - gitara
Wojtek Skibiński - gitara
Marcin Wójtowicz - wokal
Instrukcja Pusta wykonuje muzykę punk z elementami post punku i melodic hardcore'u. Zespół ma na swoim koncie występy z takimi grupami jak The Analogs, Moskwa czy 1125 a aktualnie pracuje nad swoim pierwszym wydawnictwem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 czerwca 2020 r. drogą mailową. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia publikujemy poniżej. Ze względu na czas zagrożenia epidemiologicznego odsyłamy również do regulaminu przebywania w obiektach Słupskiego Ośrodka Kultury w czasie zagrożenia epidemiologiczego (dostępnego TUTAJ), którego akceptację należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia.

Pliki do pobrania:

Regulamin PUMA 2020

Karta zgłoszenia

Wszelkich informacji o przeglądzie udziela Kamila Bilińska – instruktor ds. muzyki za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 505 029 793.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Prezydentki Miasta Słupska Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej.

Do zobaczenia!

 
 

Terminy

  • 2020-07-04 17:00