Kup
                                                                bilet ONLINE
Find us on Facebook

Aktualności

Dowłatow - pokaz przedpremierowy i spotkanie z Heleną Sujecką

Dyskusyjny Klub Filmowy PROJEKCJA i kino studyjne REJS Słupskiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają w niedzielę, 16 grudnia, o godzinie 16.00 na przedpremierowy pokaz filmu "Dowłatow". Więcej ...

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

9 grudnia od godz. 14.00 zapraszamy rękodzielników i wystawców na kiermasz świąteczny na tarasie emcek-u. Więcej ...

Zakończył się 13. festiwal MIEJSCE KOBIET

W niedzielę, 2 grudnia, zakończyła się 13. edycja festiwalu MIEJSCE KOBIET. Dziękujemy, że byliście z nami. Więcej ...

Na co do kina - propozycje grudniowych REJSów

Oto jest! Wytęskniony, wyczekany, upragniony grudniowy REJS... Jak zawsze, wybraliśmy dla was to, co najlepsze, i to, o co prosiliście <3 Więcej ...

Pracownia Świętego Mikołaja

Manufaktura i Koralików bez liku, grupy warsztatowe działające w emceku, serdecznie zapraszają w niedzielę, 9 grudnia, w godzinach 14.00 - 17.00 na bezpłatne warsztaty pod hasłem "Pracownia Świętego Mikołaja". Więcej ...

WERDYKT JURY festiwalu NIEMEN NON STOP

Znamy zwycięzców Konkursu Piosenki scen@niemena, odbywającego się w ramach jedynego w Polsce festiwalu poświęconego "artyście wszech czasów". Więcej ...

KINO W OCZACH DZIECKA - zaproszenie do konkursu

Zapraszamy do udziału w 42. edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych KINO W OCZACH DZIECKA. Na prace dzieci czekamy do dnia 11 grudnia 2018. Więcej ...

Zapraszamy miłośników gier karcianych

W każdy piątek w godz. 17.00 - 20.00 w emcek-u można przyłączyć się do gry w Magic: The Gathering Więcej ...

Konkursy plastyczne

Konkurs plastyczny "Słupsk pięknieje na wiosnę"- edycja 2017

PROTOKÓŁ JURY

z dnia 12.06.2017 r.

Komisja konkursowa w składzie:

1. Anna Maćkowiak

2. Halina Duchcik

po obejrzeniu 89 prac plastycznych, postanowiła przyznać:

kategoria I (6-10 lat):

I miejsce: Dominika Staciwa (SP 3, lat 10)

II miejsce: Antoni Borowski (MDK, lat 6)

III miejsce: Kamil Mosionek (MDK, lat 8)

Wyróżnienia: Marysia Cisowska (SP 10, kl.IV), Bartek Kapciak (SP 1, kl.IV), Natalia Rogowska (SP 3, lat 10), Natalia Kamińska (MDK, lat 8,5), Zuzanna Kosiorek (SP 3, kl.III)

kategoria II (kl.V-VI SP):

I miejsce: ex aequo Nikola Sałacka (SP 3, kl.V) i Michalina Lewandowska (SP 3, kl. V)

II miejsce: Michał Żywicki (SP 3, kl.VI)

III miejsce: Martyna Podlipna (SP 7, kl.V)

Wyróżnienia: Michał Stępień (SP1, kl.V), Julia Mędrkiewicz (SP 10 kl. VI)

kategoria III (gimnazja)

II miejsce: ex aequo Zuzanna Wierczyńska (Gim.7, lat 12) i Wiktoria Miszkiel (Gim.2)

III miejsce: Patrycja Kołpacka (Społ.Gim.ul.Szczecińska)

Wyróżnienia: Paulina Pławska (kat.gim), Magdalena Drobot ((gim.7), Aleksandra Śliwińska (Społ.Gim.ul.Szczecińska), Natalia Salicka (kat.gim)

kategoria IV (szkoły ponadgimnazjalne)

I miejsce: Natalia Lewandowska (I LO)

kategoria V specjalna (SOSW)

I miejsce: Karolina Winna ( lat 18)

II miejsce: Angelika Labuda ( lat 17)

III miejsce: ex aequo Patrycja Majewska ( lat 16) i Agata Czapiewska (lat 18)

Wyróżnienia: Hania Czyż (lat 16), Paulina Białowąs (lat 17), Aleksandra Mierzlikin (lat 12)

kategoria VI (dorośli)

I miejsce: Jolanta Brzoska

II miejsce: ex aequo Monika Szymanek, Maciej Głogowski, Sabina Król

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !

.

Resztę zdjęć zobaczyć można na stronie facebook oraz instagram

REGULAMIN KONKURSU

Słupsk pięknieje na Wiosnę

Format prac A3 (kartki z bloku rysunkowego).

Prosimy o staranne oprawienie prac w passe-partou, czyli ?okienko?.

Daje to poczucie ostatecznego wykończenia i znacznie podnosi estetykę dzieła.

Jury konkursu rozpatrywać będzie prace w czterech kategoriach wiekowych:

- I ? IV klasy szkoły podstawowej, V? VI klasy szkoły podstawowej,

- gimnazja,

- szkoły ponadgimnazjalne,

- dorośli.

Dla jednoznaczności oceny wskazane jest porzucenie technik mieszanych (typu plastelina, kawałki tkanin, papieru czyli reliefu albo kolażu). Farby akwarelowe, plakatowe, tłuste pastele, dobre i mocne w kolorze kredki, rysunek piórkiem, grafika w pełni usatysfakcjonują i młodych
widzów, i jurorów. W tym sensie środki wyrazu można mieszać.

Termin nadsyłania lub dostarczania prac do Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku (al. 3 Maja 22 76-200 Słupsk) mija w dniu 01.06.2017 r.

Prace powinny być czytelnie podpisane i zawierać:

imię i nazwisko autora, klasę, dokładny adres zamieszkania twórcy, nazwę i adres szkoły.

Do zbiorowych prac powinny być załączone listy uczestników z wyżej wymienionymi danymi.

Prace należy zabezpieczyć przed zniszczeniem.

Prace przesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora.

.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU