Kup
                                bilet ONLINE
Find us on Facebook

Aktualności

Sierpniowy repertuar kina Rejs

W drugim miesiącu wakacji jak zwykle nie zabraknie propozycji dla młodych widzów, ale także dorośli znajdą coś dla siebie. Już dziś zachęcamy do sprawdzenia co będzie można zobaczyć w sierpniu w kinie Rejs. Więcej ...

Zdjęcia z wakacji

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych wakacyjnych zajęć. Więcej ...

ANDRZEJ WAJDA 40/90 - wystawa plenerowa

Od 5 lipca na tarasie przed kinem REJS Słupskiego Ośrodka Kultury oglądać będzie można wystawę plenerową ANDRZEJ WAJDA 40/90. Pomysł na wystawę pojawił się w 2016 roku, w którym reżyser skończył dziewięćdziesiąt lat i zrealizował swój czterdziesty film. Więcej ...

GRAMY DLA GRAŻYNKI

29 czerwca 2018 r. odbył się koncert charytatywny dla naszej koleżanki. Więcej ...

Lipiec w REJSIE...

Ruch to zdrowie, polecamy więc szybki spacer do kina:) W lipcowym repertuarze REJSu znajdziesz co tydzień nową propozycję dla młodego widza, a ponadto Więcej ...

ZAPISY NA WAKACJE

Już 2 lipca 2018 r. rozpoczynamy nasz program wakacyjny. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie emcek-u. Więcej ...

Znamy laureatów konkursu "Mój pomysł na film"

11 czerwca 2018 odbyło się posiedzenie jury 12. edycji konkursu "Mój pomysł na film". Spośród prawie 50 nadesłanych prac, jurorzy wyłonili zwycięzców. Więcej ...

Konkurs KINO W OCZACH DZIECKA rozstrzygnięty

Znamy już laureatów 41. edycji konkursu plastycznego KINO W OCZACH DZIECKA. Wręczenie nagród odbędzie się 15 czerwca o godz. 14.00 w sali Tango, w Emceku. Więcej ...

Wiosna Filmów w kinie REJS

W dniach 7 - 13 maja zapraszamy do kina REJS na wyjątkowe wydarzenie.

Festiwal WIOSNA FILMÓW to prawdziwa uczta dla wytrawnych (i wytrwałych) kinomanów: w ciągu siedmiu dni pokażemy siedem różnych filmów. Ten maraton arcydzieł to niepowtarzalna okazja, by przedpremierowo zobaczyć selekcję najlepszych filmów nagradzanych na międzynarodowych festiwalach.
.

.

7 maja /poniedziałek/, godz. 18.00

DO ZOBACZENIA W ZAŚWIATACH

Francja, 2017, 117 min.
Listopad 1918. Kilka dni przed zawieszeniem broni Edward Péricourt, obiecujący artysta i syn milionera, ratuje życie skromnego urzędnika Alberta Maillarda. Swój wyczyn przypłaca straszliwym okaleczeniem. Od tej pory losy obu mężczyzn są nierozerwalnie związane.

.

.

.

8 maja /wtorek/ godz. 20.00

FOKSTROT

Francja Niemcy Izrael, 2017, 113 min.
Pewnego dnia zwyczajne izraelskie małżeństwo, Michael i Daphna Feldmannowie otrzymuje druzgocącą wiadomość. U progu ich domu pojawiają się żandarmi z informacją o śmierci ich syna podczas służby na niemal opustoszałym posterunku wojskowym.
.

.

.

9 maja /środa/ godz.18.00

JESIEŃ WE FRANCJI

Francja, 100 min.
Nowy dramat wielokrotnie nagradzanego czadyjskiego reżysera Mahamata-Saleha Harouna to nie tylko zdecydowany i ważny głos w palącym temacie uchodźców, ale i refleksja o zderzeniu uczucia dwojga ludzi z wymogami biurokracji.
.

.

.

10 maja /czwartek/ godz. 20.30

UTOYA, 22 LIPCA

Norwegia, 90 min.
Spotykamy się z 18-letnią Kają na 12 minut przed pierwszym wystrzałem na wyspie Utøya, 22 lipca 2011 roku, słonecznego dnia, który potem zapisze się w historii jako najgorszy w historii współczesnej Norwegii.
.

.

.

11 maja /piątek/ godz. 20.00

NEAPOL SPOWITY TAJEMNICĄ

Włochy, 113 min.
Zmysłowy i niepokojący film noir autorstwa wielokrotnie nagradzanego włoskiego reżysera tureckiego pochodzenia Ferzana Özpetka.
.

.

.

12 maja /sobota/ godz. 18.00

RAMEN. SMAK WSPOMNIEŃ

Singapur, Japonia, Francja 2018, 89 min.
Masato jest młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego oschłego ojca, chłopak pakuje walizkę i przeprowadza się z japońskiego Takasaki do Singapuru, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku swoich rodziców.
.

.

.

13 maja /niedziela/ godz. 20.00

OBIETNICA PORANKA

Francja, 131 min.
Porywająca adaptacja bestsellerowej autobiografii Romaina Gary?ego, który jako jedyny francuski powieściopisarz, dwukrotnie zdobył prestiżową Nagrodę Goncourtów.

.

Wszystkie bilety w cenie 10,00 zł

.

.

.