Dom Ówka dla WOŚP

Social Club Domówka w Słupsku wraz ze Słupskim Sztabem WOŚP zaprasza na cykl koncertów w dniach 13.01.2017 - 15.01.2017 r., odbywających się w ramach 25. Finału. W ramach atrakcji planowane są następujące wydarzenia:

13.01.2017 o godz.20:00 Elektroniczna Domówka. Muzyka na żywo z płyt winylowych.

14.01.2017 o godz.21:00 Koncert Shakin Daddies. Finał licytacji prac z Pracowni Malarstwa przy Słupskim Ośrodku Kultury.

15.01.2017 o godz.21:00 Koncert Denis Rollet & Julie Semroz (Genewa).

Kilka słów na temat imprez od głównodowodzącego Domówki (z wydarzenia facebook)

"Po raz kolejny dołączamy do pociągu pełnego pozytywnych wibracji jakie niestrudzenie funduje nam od 25 lat Jurek Owsiak. WOŚP w tym roku zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Przez kolejne trzy dni na Domówce będziecie mogli spotkać wolontariuszy z puszkami, zbierających na ten szczytny cel.

W piątek trzynastego zabierzemy Was w świat muzyki elektronicznej lat 90tych. Będzie można usłyszeć brzmienia z pogarnicza Prodigy, Moby, Underworld, Chemical Brothers itp. Wszystko to ze swoim smakiem i finezją zaprezentuje dla Was Yesyo Slupsk. Zaczynamy 13.01.2017 o godz.20:00.

W sobotę Domówkową scenę przejmą Shakin Daddies by przekazać Nam wartości jakie nieśli za sobą The Beatles, Bob Dylan, Smokie, AC/DC, Nirvana, Steve Miller Band, Free. Koncert zaczniemy około godziny 21:00. Po koncercie tradycyjnie afterparty do rana.

No i niedziela. Będzie to dzień gdy odwiedzą nas dwie ciekawe osobowości z Genewy by zaprezentować co im w duszy gra na żywo.

DENIS ROLLET - współzałożyciel Cave 12/ Genewa, Szwajcaria. Wirtuoz dźwięku, pracujący z Cindy Van Acker. Jego muzyczne live instalacje są wykonane z urządzeń elektronicznych często domowej roboty i materiałów hi-fi. Posiada zdolność wzmacniania odbioru zjawisk muzycznych ograniczając je jedynie do źródła dźwięku- drgania powietrza. Jego rzadkie występy są złożone, surowe i intensywne, ale zawsze skupiają na słuchaniu.

JMO Julie Semoroz , artystka, dźwiękowiec, urodzona w 1984 roku, mieszka i pracuje w Genewie. Jej kreacje muzyczne nawiązują do pojęcia melancholii poezji metafizycznej, gdzieś pomiędzy widzialnym, a niewidzialnym, buduje kameralny i eteryczny wszechświat. Zaciera ślady, przechodząc między popem, a muzyką eksperymentalną. W 2013 roku otrzymała studio ufundowane przez FMAC Ville de Gen?ve . Regularnie współpracuje z Yann Marussich, jako kierownik projektu i muzyk, oraz występowała z nim w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji i Chinach. Pracuje nad różnymi projektami jak TUNKSTEN band z Antoine Guenot i Christophe Calpini. Prowadzi własne solowe eksperymenty dźwiękowe pod nazwą JMO. W 2016 roku zdobyła nagrodę Regionyon, za projekty wykonane w ciągu ostatnich 6 lat.

Koncerty live JMO?s są dokładne i szczegółowe. Uwzględniają różne materiały organiczne, takie jak głos i dźwięki ciała ludzkiego, które artystka następnie przerabia. To podróż przez senne wszechświaty, od mikro- do makrokosmosu.

Koncerty odbędą się o 20.30 i 21.30 w niedzielę 15stycznia.

Pamiętajcie, że siedząc bezczynnie nigdy nikomu nie uda się pomóc, zwłaszcza sobie ;)

Do Zobaczenia! Siema!"

Powrót