Kino w Oczach Dziecka - edycja XXIV

W dniu 16 czerwca 2011 w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku zostało powołane Jury konkursu KINO W OCZACH DZIECKA w składzie:
1. Grzegorz Szczepłocki ? przewodniczący Jury
2. Wiesław Dawidczyk
3. Joanna Gajdo

Na XXIV edycję konkursu zostało nadesłanych 158 prac. Tym razem dzieci do swojej twórczości plastycznej zostały zainspirowane następującymi filmami obejrzanymi w kinie REJS: ŚWIĘTY MIKOŁAJ, MIA I MIGUSIE, ZAPLĄTANI, ILUZJONISTA, SEKRET KSIĘGI Z KELLS, MEGAMOCNY, KROKODYLE Z PRZEDMIEŚCIA, PODRÓŻE GULIWERA oraz MIŚ YOGI.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

1. miejsce

Jakub Klawikowski klasa 2b, SSP Iwona Matiuszko
Marcela Wątor klasa 1, SSP Beata Pawlonka
Alicja Grabska klasa 6, SP 2 Ewa Szuchyta

2. miejsce

Kacper Moroz klasa 2a, SSP Marta Stasiak-Załupka
Kacper Macikowski klasa 1, SSP Beata Pawlonka
Kinga Pławsiuk klasa 5, SP 2 Ewa Szuchyta

3. miejsce

Dominika Skowrońska klasa 2b, SSP Iwona Matiuszko
Alicja Lipińska klasa 2b, SSP Iwona Matiuszko
Aleksandra Żyłkowska klasa 4, SP 2 Ewa Szuchyta

oraz wyróżnienia:

Julia Szkołuda klasa 2a, SSP Marta Stasiak-Załupka
Julia Syska klasa 2b, SSP Iwona Matiuszko
Helena Jurecka klasa 1, SSP Beata Pawlonka
Olga Krysińska klasa 2b, SSP Iwona Matiuszko
Małgorzata Mijewska klasa 5, SP 2 Ewa Szuchyta
Angelika Jażewicz klasa 4, SP 2 Ewa Szuchyta
Iwo Szostakiewicz klasa 4, SP 2 Ewa Szuchyta

Rozdanie nagród odbędzie się w dniach 21 czerwca 2011 przed seansami filmowymi w kinie REJS Młodzieżowego Centrum Kultury, al. 3 Maja 22 w Słupsku.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie. Laureatom i ich opiekunom gratulujemy, a pozostałym życzymy szczęścia przy następnej edycji!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej w holu kina REJS.

Galeria prac nagrodzonych:

1. miejsce - Alicja Grabska

1. miejsce - Jakub Klawikowski (praca pierwsza)

1. miejsce - Jakub Klawikowski (praca druga)

1. miejsce - Marcela Wątor

2. miejsce - Kacper Moroz klasa 2a, SSP Marta Stasiak-Załupka

2. miejsce - Kacper Macikowski

2. miejsce - Kinga Pławsiuk

3. miejsce - Dominika Skowrońska

3. miejsce - Alicja Lipińska (praca pierwsza)

3. miejsce - Alicja Lipińska (praca druga)

3. miejsce - Aleksandra Żyłkowska

wyróżnienie - Julia Szkołuda

wyróżnienie - Julia Syska

wyróżnienie - Helena Jurecka

wyróżnienie - Olga Krysińska

wyróżnienie - Małgorzata Mijewska

wyróżnienie - Angelika Jażewicz

wyróżnienie - Iwo Szostakiewicz