25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

PIĘKNIE I GORĄCO DZIĘKUJEMY ZA 25. FINAŁ WOŚP !

 

Słupski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający po raz 25 przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku pięknie i gorąco dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w organizacje niezwykłego 25. Finału WOŚP.

 

Szczególnie gorąco dziękujemy wolontariuszom WOŚP (nauczycielom ? koordynatorom, orkiestrom szkolnym i przedszkolnym, uczniom słupskich szkół, harcerzom oraz słuchaczom Szkoły Policji), którzy wzięli udział w imprezach zamkniętych oraz w kweście na ulicach miasta i w centrach handlowych.

 

Pięknie dziękujemy wszystkim współorganizatorom i sponsorom Finału, darczyńcom, którzy przekazali dary na licytacje oraz tym, którzy wrzucili choćby najskromniejszą kwotę do skarbonek wolontariuszy.

 

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas przy organizacji Finału i uczestniczyli w wydarzeniach finałowych.

 

Pięknie dziękujemy pracownikom Banku Pekao SA i osobom ich wspierającym przy liczeniu góry pieniędzy.

 

Dzięki Wam wszystkim nie tylko został pobity po raz kolejny rekord, ale został pobity nieomal o 71 %.

 

Kwota, jaką zebraliśmy dzięki słupszczanom, wynosi:

 

209.281, 52 zł

 

i zostanie przeznaczona przez Fundację WOŚP

?Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom?.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 4 listopada 2016 r. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie Sztabu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku.

Informujemy, że Sztab podjął współpracę z Fundacją, uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zezwoleniu MSWiA na przeprowadzenie zbiórki oraz działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Wszystkie zebrane w trakcie zbiórki pieniądze zostaną przekazane na jedyne konto Fundacji WOŚP:

BANK PEKAO S.A. VIII/O W-wa nr

90 1240 1037 1111 0010 7046 7977

Celem zbiórki publicznej w dniu 15 stycznia 2017 tj. w dniu 25. Finału jest zbieranie środków pieniężnych:

"Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".

Impreza finałowa odbyła się 15 stycznia 2017 r. (niedziela)

w Centrum Handlowym JANTAR w Słupsku (ul. Szczecińska 58)

w godz. 14.00 - 20.00

Prowadzenie: Łukasz Zarembski / Marek Rogala / Piotr Kozłowski

W programie znalazły się między innymi:

prezentacja Cheerleaders Maxi Energa, licytacja gadżetów WOŚP i darów słupszczan, występy solistów ze Studia Piosenki Młodzieżowego Centrum Kultury (Bożena Dąbrowska, Dorian Mrozik, Szymon Krzewiński, Błażej Bukowski, Dominika Macedońska, występy wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury (Małgorzata Mijewska, Wanessa Kaniewska, Urszula Sieradzka, Maja Mędrek, Paulina Kasperek, Wanesa Dyś), występy wokalistów ze Słupskiego Ośrodka Kultury (Daria Korowajczyk), prezentacje dziecięcych i młodzieżowych mistrzów Polski i regionu ze Słupskiego Klubu Bokserskiego ?Czarni?, prezentacja koszykarzy ENERGA CZARNI SŁUPSK.

 

25. Finał WOŚP zwieńczył koncert zespołu ?Kombii? oraz pokaz sztucznych ogni.

Najmłodszy wolontariusz

Licytacja koszulki WOŚP

Finałowe "Światełko do nieba"

Oprócz tego odbyło się szereg imprez towarzyszących, m.in:

  • Imprezy w Domówce - cykl koncertów w ramach 25. Finału. Dnia 13.01.2017 Elektroniczna Domówka. Muzyka na żywo z płyt winylowych, 14.01.2017 Koncert Shakin Daddies, 15.01.2017 Koncert Denis Rollet & Julie Semroz (Genewa).

Na widzów kina REJS chętnych do wspomagania celów WOŚP w dniu 15 stycznia 2017 r. czekała w okienku kasy wolontariuszka ze skarbonką w godz. 13.30 - 18.30.

Za pomoc w organizacji 25. Finału WOŚP serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, sponsorom i ludziom dobrego serca.

Fundacja prosi o pomoc we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez członków Sztabu dla realizacji określonego wyżej celu Fundacji.

Jednocześnie Fundacja oświadcza, że nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zobowiązania finansowe podjęte przez któregokolwiek z członków Sztabu.

Fundacja WOŚP zobowiązuje się, że wszystkie dane osobowe przesłane do Fundacji będą wykorzystane w mediach wyłącznie dla celów promocji i organizacji 25. Finału WOŚP.

Numer Sztabu: 000965.

Ruszyły już pierwsze imprezy zamknięte w ramach 25. Finału WOŚP w szkołach i przedszkolach. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w ich organizację.

1 stycznia zostaliśmy zaproszeni również na otwarcie sezonu piłkarskiego FK Olboje Słupsk na Stadion 650-lecia. Pomimo niesprzyjającej aury został rozegrany brawurowy mecz towarzyski, a uczestnicy z wielkim sercem i szczodrością wspomogli finansowo 25. Finał WOŚP:

UWAGA WOLONTARIUSZE!

Uczniów słupskich szkół ponadgimnazjalnych chcących brać udział w kweście zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli koordynujących pracę wolontariuszy szkolnych. Osoby które ukończyły już naukę w szkole średniej zapraszamy do sekretariatu Młodzieżowego Centrum Kultury. Prosimy przynieść aktualne zdjęcie w formacie takim jak do legitymacji lub dowodu oraz pamiętać o swoich danych (PESEL, dokładny adres i telefon do miejsca pracy itp.). Zgłoszenia wolontariuszy przyjmujemy do 21.11.2016 r.

Zanim zostaniesz wolontariuszem zapoznaj się z REGULAMINEM: