• Scena Teatru Rondo przy ul. M. Niedziałkowskiego 5a

Klimatyzowana sala w budynku dawnego kościoła augsbursko-ewangelickiego z 1912 roku mieszczącego się w samym centrum Słupska. Scena wyposażona jest w nagłośnienie koncertowe, oświetlenie sceniczne i duży ekran multimedialny z projektorem. Widownia posiada 120 miejsc dla publiczności. Dzięki zastosowaniu podestów szybkiego montażu układ miejsc dla widzów może być dowolnie kształtowany. Budynek Teatru Rondo przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada obszerne foyer oraz kawiarnię z miejscem na katering.

  • Sala Prób w Teatrze Rondo

Przestrzeń z nagłośnieniem i sprzętem do projekcji multimedialnej, stanowiąca zaplecze Sali widowiskowej. Jednorazowo może pomieścić publiczność na około 40-50 miejsc.

  • Sala Baletowa w Teatrze Rondo

Sala przeznaczona do warsztatów tanecznych, wyposażona w nagłośnienie, podłogę taneczną oraz lustra.

  • Pracownia Ceramiczna ul. Wojska Polskiego 10a

Obecnie najnowocześniejszy obiekt kulturalny w regionie słupskim, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się w samym sercu odrestaurowanego Starego Miasta tuż przy głównej arterii komunikacyjnej Słupska. Posiada cztery sale warsztatowe wraz z najnowocześniejsza infrastrukturą: nowymi piecami do ceramiki, kołami garncarskimi, narzędziami, formami, stołami warsztatowymi, windą towarową, urządzeniami do przerobu gliny itd. Budynek pracowni przylega do nowo powstałego „kulturalnego podwórka” – nowoczesnego placu zabaw, zamkniętego w kwadracie przedwojennych kamienic ze sprzętami do gier i zabaw, z altanami wypoczynkowymi i zadaszoną sceną z przyłączem elektrycznym.